MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Tray 7884022
nr 788 4022
TRAY
sheet metal, length: 81, 19th century, wear, damages.
Plåt, längd: 81, 1800-tal
Condition: slitage, skador
Monday October 29 2012
at 18:07:21